Współpraca z borcas

Uwielbiamy współpracę z innymi ludźmi, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli masz jakieś pytania lub właśnie wpadł Tobie do głowy kreatywny pomysł – skontaktuj się z nami. Na pewno wybierzemy idealną formę współpracy. Porozmawiaj z Kingą, która z chęcią omówi z Tobą każdą sprawę.

Napisz do nas na adres: ks@borcas.eu 
lub zadzwoń +48 503 897 064.

Czekamy na kontakt z Tobą!

współpraca z showroomami

Showroom – to idealna okazja do podziwiania efektów naszej pracy. Chcemy realnie prezentować meble klientom, aby każdy mógł docenić minimalistyczny styl i precyzyjne wykończenie. Szukamy miejsc w Polsce oraz za granicą, zapewniając partnerowi wszelkie materiały reklamowe. Udostępniamy wzorniki, broszury reklamowe oraz zasoby graficzne do wykorzystywania ich w social mediach, czy na stronie internetowej. Jeżeli jesteś właścicielem salonu, w którym chciałbyś umieścić pozycje marki borcas, z chęcią to omówimy. Zadzwoń +48 503 897 064. Czekamy na kontakt z Tobą!

współpraca z architektami

Mamy także wyjątkową propozycję dla architektów lub projektantów. Dostarczamy nasze meble w postaci modelu 3D (znajdziesz tutaj), które z łatwością można wykorzystać do wizualizacji wnętrz salonów, sypialni czy biur. Z uwagi na różnorodność naszych produktów, dysponujemy informacjami na temat każdego z nich, w tym dokładnymi wymiarami i wariantami do wyboru. Masz pomysł na połączenie minimalizmu z Twoją wizją na wnętrze? Skontaktuj się z nami.

współpraca z blogerami

Prowadzisz blog lub profil na Instagramie? Jesteśmy ciekawi Twojej opinii na temat naszych mebli. Niezależnie od tego, czy jest to biurko, regał, stół czy akcesoria – my oferujemy meble do testowania, a Ty przygotowujesz rzetelną recenzję. To świetna okazja na poznanie efektów naszej pracy i przetestowanie ich w praktyce. Poczuj się jak ekspert i przeprowadź test na naszych pozycjach z oferty.

współpraca z mediami

Współpracujemy z mediami drukowanymi oraz elektronicznymi, które z zamiłowaniem inspirują i pokazują pięknie urządzone wnętrza. Meble wykonane w 100% przez polską firmę w połączeniu z minimalistycznym stylem, zachwycą wielu czytelników. Dysponujemy zdjęciami aranżacyjnymi i wciąż mamy nowe pomysły na prezentację naszych mebli. Z chęcią porozmawiamy o szczegółach idei marki, a także pracy jaką wykonujemy.