Nagrody i wyróżnienia dla marki borcas

dobry wzór 2021 dla konsoli hal

Mamy kolejny powód do dumy, a jest nim otrzymanie wyjątkowej nagrody Dobry Wzór 2021 dla konsoli hal Cieszymy się, że nasz wyjątkowy projekt został doceniony.

Instytut Wzornictwa Przemysłowego to organizator najstarszego konkursu wzorniczego w Polsce. Od prawie 30 lat docenia wyjątkowe projekty, szczególnie te, które pojawiły się niedawno na rynku i są odpowiedzią na oczekiwania użytkowników. Nagradza też pracę, która jest połączeniem innowacyjności oraz dbałości o środowisko. Musimy przyznać, że borcas wpisuje się idealnie w ten nurt. W jury zasiadają prawdziwi esteci i specjaliści wzornictwa.

top design award 2017 dla biurka elg

Pierwszym sukcesem było dla nas wyróżnienie w międzynarodowym konkursie TOP DESIGN Award. Za nowoczesne wzornictwo i wyjątkową jakość produktu w kategorii biuro nagrodzone zostało biurko elg z kolekcji Oslo. Niezmiernie cieszy nas to, że wybitni specjaliści w dziedzinie designu dostrzegli innowacyjność właśnie w naszym produkcie. Biurko elg od 2017 roku jest wyróżnione znakiem TOP DESIGN Award, co potwierdza jego wyjątkowy wzór i solidne wykończenie. Oceń samemu wyróżnione biurko.

must have 2017 dla biurka skog

Jesteśmy dumni kiedy, nie tylko nasi klienci doceniają wyjątkowość produktów. Marka borcas została nagrodzona Must Have podczas festiwalu Łódź Design Festival (ŁDF) za biurko skog z kolekcji Oslo. Wyróżnienie ma dla nas ogromne znaczenie, ze względu na skalę festiwalu, który powstał w 2007 roku skupiając się na przeglądzie osiągnięć polskiego wzornictwa. Dziś nagroda Must Have potrafi wyłonić prawdziwe perełki wśród polskich wdrożeń użytkowych. Zobacz biurko skog, które zostało nagrodzone tak wyjątkowym wyróżnieniem.

top design award 2018 dla biurka vogel

W 2018 roku podczas międzynarodowego konkursu TOP DESIGN Award nagrodzone zostało biurko vogel z kolekcji Amsterdam. Od tamtej pory mamy pewność, że styl minimalistyczny idzie w parze z pełną funkcjonalnością, co zostało zauważone przez specjalistów w dziedzinie designu. Wyróżnienie biurka znakiem TOP DESIGN Award to dla nas ogromny zaszczyt i radość. Motywuje nas to do dalszego działania, aby rozwijać markę borcas. Nie czekaj i poznaj samemu nagrodzone biurko!

top design award 2020 dla szafki nocnej troost

Kolejne wyjątkowe wyróżnienie dla nas miało miejsce w 2020 roku na międzynarodowym konkursie TOP DESIGN Awards, w którym już we wcześniejszych latach zostały nagrodzone nasze meble. Tym razem przyszedł czas na szafkę nocną troost, która skradła serca jurorów. Festiwal promuje nowoczesne wzornictwo, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z tego wyróżnienia. To wielki sukces dla naszej firmy! Zobacz sam, czym szafka troost zasłużyła sobie na taką nagrodę.

must have 2020 dla szafki nocnej troost

Szafka troost zdobyła nie tylko wyróżnienie w konkursie TOP DESIGN Awards, ale także została doceniona w 2020 roku na 10. edycji plebiscytu must have w ramach Łódź Design Festival. Cieszymy się, że nasz projekt przykuwa uwagę nie tylko klientów, ale także miłośników designu. Nagrodzony mebel został zaprojektowany przez Agatę Nowak, której jesteśmy niesamowicie wdzięczni za pracę i zaangażowanie. Zobacz szafkę nocną troost w naszej ofercie.

must have 2020 dla lampy ogen

Kolejną wielką nagrodą dla nas jest wyróżnienie lampy ogen zaprojektowanej również przez Agatę Nowak. W 2020 roku została doceniona na 10. edycji plebiscytu must have na Łódź Design Festival. To dla nas znak, że ta propozycja jest symbolem dobrego designu, który idzie w parze z funkcjonalnością. Takie wyróżnienie to dla nas też niesamowita rekomendacja. Daje nam to dużo pozytywnej energii do dalszego działania! Poznaj lampę ogen i odkryj, na czym polega jej wyjątkowość.