Personalizacja mebli marki borcas

meble borcas dostosowane do Twoich oczekiwań

W borcas masz możliwość personalizacji produktów. Właśnie dzięki temu, możesz zrealizować swój kreatywny pomysł na własny mebel z naszej oferty. Chcesz zmienić kolor lub wymiar dostosowany do swojego pomieszczenia? Skontaktuj się z nami. Ocenimy nasze możliwości i wykonamy dla Ciebie personalizację wymarzonych mebli. W tym przypadku, do ceny produktu doliczamy minimum 20% za zmiany w projekcie.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do Darii, wyślij wiadomość na: zamowienia@borcas.eu lub zadzwoń pod numer: +48 882 416 703.

Personalizowany upominek

wyjątkowy higrometr z indywidualnym grawerem

A może chcesz umieścić własny napis na higrometrze? Wykonujemy grawer, który może być logotypem, życzeniami, sentencją czy napisem okolicznościowym. Dzięki temu, personalizowany higrometr staje się doskonałym pomysłem na prezent dla bliskich oraz gadżetem reklamowym dla partnerów biznesowych. To strzał w dziesiątkę dla osób, które lubią akcesoria funkcjonalne i designerskie. Higrometr wpisuje się w trendy bycia eko i offline, a także jest zachowany w stylu minimalistycznym.

Nie masz pomysłu na grawer lub masz pytania? Napisz do Darii, wyślij wiadomość na: zamowienia@borcas.eu lub zadzwoń pod numer: +48 882 416 703.