Twój uśmiech jest dla nas najważniejszy

W borcas Twój uśmiech jest dla nas najważniejszy. Właśnie dlatego, realizując zamówienie, myślimy o spełnianiu Twoich marzeń. Wzorowo wykonujemy swoje zadania od momentu projektowania mebli, przez ich produkcję po dostarczenie ich Tobie w bezpieczny sposób.

Masz pytania?

Napisz do Darii, wyślij wiadomość na: zamowienia@borcas.eu lub zadzwoń pod numer +48 882 416 703. Czekamy na Twój kontakt!

Meble marki borcas - dowiedz się więcej

konfiguracja mebli

W borcas to Ty decydujesz jak mają wyglądać Twoje wymarzone meble. Skorzystaj z naszej bogatej oferty wariantów wykończeń i skonfiguruj je w taki sposób, aby spełniały Twoje oczekiwania i pasowały do Twojego wnętrza. Do dyspozycji masz e-wzornik, w którym znajdziesz wszystkie możliwe warianty litego drewna, fornirów, lakierów do poszczególnych elementów stalowych czy farb do drewna. Jeśli masz swój pomysł nawykończenie mebli, odezwij się do nas. Wspólnie postaramy się spełnić Twoją wizję!

obsługa klienta

Jeśli masz jakieś wątpliwości, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i doświadczenie. Podpowiemy Tobie jak dobrać odpowiedni wariant wykończenia mebli do Twojego wnętrza, a także jak o nie dbać w warunkach domowych. Przy produktach przeznaczonych do samodzielnego złożenia dołączamy instrukcję montażu, dzięki której w jasny sposób opisujemy i pokazujemy każdy krok. Każde zamówienie zawiera kartę z charakterystyką produktu, a także informacje o czyszczeniu i konserwacji mebli. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

instrukcja używania elementów drewnianych

czas realizacji

Realizujemy zamówienia, spełniając Twoją wizję co do wykończenia mebli. Jest to powód, przez który czas realizacji wynosi najczęściej od 4 do 6 tygodni. Przez ten okres, składamy zamówienia u naszych dostawców na materiały, a następnie w pracowni wykonujemy rzemieślniczą pracę, dbając o każdy detal. W efekcie Ty dostajesz wyjątkowy wyrób.

Wszystkie pozycje z kolekcji Amsterdam. dostępne są praktycznie od ręki lub w przeciągu kilkunastu dni. Najpopularniejsze z nich, np. biurko vogel przechowujemy w bezpieczny sposób w naszym magazynie, dzięki temu nie musisz na nie długo czekać. Zależy Tobie na jak najszybszym dostarczeniu mebli? Skontaktuj się z nami, zobaczymy co da się zrobić!

gwarancja bezpieczeństwa

Dbamy o to, aby każdy zamówiony mebel został dostarczony Tobie w bezpieczny sposób. Realizujemy zamówienia, korzystając ze specjalnie zaprojektowanych kartonów i zabezpieczeń, które chronią przed wstrząsami czy wilgocią. Często korzystamy z palet euro, które dodatkowo zabezpieczają przesyłkę. W dodatku, nie tylko przewozimy meble, ale także wnosimy je na wskazane przez Ciebie piętro. Żadna wysokość nie jest nam straszna! W razie problemów podczas transportu, jak najszybciej je rozwiązujemy, a wszystkie meble objęte są 24-miesięczną gwarancją. Kartę gwarancyjną i niezbędne informacje znajdziesz przy zamówieniu. Przy zamówieniach produktów seryjnych w sklepie online przysługuje Ci prawo do 14-dniowego okresu odstąpienia od umowy zakupu.

karta gwarancyjna

O czym należy pamiętać podczas pielęgnacji drewna?

meble powinny być oddalone minimum 1 metr od źródła ciepła, np. kominka czy kaloryfera

drewno nie może być bezpośrednio narażone na promieniowanie słoneczne

zanim ustawisz meble drewniane, konieczne jest wypoziomowanie

drewno nie nadaje się do pomieszczeń, w których temperatura jest niższa niż 15 stopni Celsjusza i wyższa niż 40 stopni Celsjusza

zadbaj o odpowiednią wilgotność powietrza

na bieżąco czyść powierzchnię drewnianą np. usuwaj od razu plamy

nie czyść mebli drewnianych wodą

usuwaj na bieżąco wszelkie zabrudzenia

nie stawiaj gorących rzeczy bezpośrednio na drewniany blat

używaj podkładek pod myszkę, komputer itp.

na powierzchnię olejowaną 4 razy do roku nanieś cienką warstwę oleju do drewna, zgodnie z układem słojów

Najczęściej zadawane pytania