Nowość w ofercie borcas – konsola hal

Połączyliśmy rzemieślniczą pracę, zamiłowanie do minimalizmu, a także funkcjonalność, tworząc wyjątkową konsolę hal. Nowość w naszej ofercie pojawiła się z prostej przyczyny. To odpowiedź na realne potrzeby naszych klientów, którzy cenią praktyczne rozwiązania w swoich wnętrzach. Czym kierowaliśmy się podczas tworzenia konsoli hal? Kto jest odpowiedzialny za projekt?

Za projekt konsoli hal odpowiedzialna jest młoda i utalentowana projektantka Agata Nowak, dla której potrzeby domowników są najważniejsze. Doskonale wpisuje się to w ideę minimalizmu. Konsola hal może wypełnić pustą przestrzeń w przedpokoju, ułatwić przechowywanie, a także stworzyć wizualny ład we wnętrzu. W dodatku do wyboru są dwa warianty: dąb naturalny i dąb czarny. Połączenie naturalnych materiałów i minimalistycznej formy przekłada się na ponadczasowy mebel.

Sama projektantka, Agata Nowak, mówi o konsoli hal:

“Zależało mi na zaprojektowaniu konsoli, która pozwoli uporządkować przestrzeń i przedmioty pojawiające się w korytarzu. To mebel, z którym mamy styk od razu po wejściu do domu. Idealnie nadaje się do przechowywania rzeczy, które nie są nam potrzebne w kolejnych pomieszczeniach.”

To, co wyróżnia jeszcze konsolę hal to lekka wizualnie bryła oraz dwa warianty ustawień. Wszystko więc zależy od tego, jak wygląda pusta przestrzeń w pomieszczeniu. Do dyspozycji jest okrągła tacka oraz szuflada, która może znajdować się po lewej lub prawej stronie. Cała konstrukcja jest bardzo prosta w montażu – konsola hal dociera w wersji flat pach, a wewnątrz znajduje się instrukcja, dzięki czemu błyskawicznie można złożyć mebel.

Konsola hal to jedna z propozycji naszych minimalistycznych mebli, które mają wypełniać pustą przestrzeń i być funkcjonalne. Taka idea towarzyszy nam od 2015 roku, kiedy to nasza manufaktura zaczęła prężnie działać w branży designu i wnętrz, a co za tym idzie – otrzymywać wiele wyróżnień i nagród.

wymiary:

wysokość: 855 mm
szerokość: 1036 mm
głębokość: 400 mm
waga: 10 kg

materiał:

bryła konsoli: lity dąb naturalny, gr. 15 mm, lakier półmat
nogi: gięte rurki metalowe, gr. 18 mm
kolor nóg: farba matowa czarna

Dla prasy:

W poniższym folderze umieszczamy wszystkie materiały związane z naszym nowym produktem dla Państwa użytku. Zdjęcia są w wysokiej rozdzielczości. W tytule zdjęcia znajduje się nazwa prezentowanego mebla. Zachęcamy do wykorzystywania i publikacji naszych materiałów. Będziemy ogromnie wdzięczni za informację, że planujecie Państwo opublikować naszych materiałów.

Pobierz materiały promocyjne konsoli hal

Masz pytania?
skontaktuj się z nami!

tel.: +48 882 416 703

e-mail: marketing@borcas.pl