Meble w stylu skandynawskim

kolekcja Sewilla

zobacz kolekcję Amsterdam.

Inspiracją dla naszej najnowszej kolekcji jest stolica Holandii. Amsterdam dla wielu kojarzy się z grą kolorów i taka jest też nasza kolekcja. Zaproponowane meble są idealne do niewielkich przestrzeni, a dzięki przemyślanej funkcjonalności mogą spełniać różne funkcje. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. „All in one” to motyw przewodni tej kolekcji. Proste linie i smukłe proporcje idealnie wpasują się w przestrzeń tworząc stylowe wnętrze. Nadal jesteśmy wierni naturalnym materiałom. Również w Amsterdamie znajdziesz mebel wykonany z dbałością o każdy detal, w bogatej kolorystyce.

zobacz katalog kolekcji Amsterdam.

zobacz kolekcję Amsterdam.

zobacz kolekcję Berlin

Kolekcja Berlin to projekty, które wyróżniają się swoją oryginalnością oraz unikalnym designem. Naturalne drewno dębowe zostało połączone z giętym metalem tworząc formy o ciekawych kształtach. To zestawienie harmonijnie ze sobą współgra tworząc meble, które z łatwością zaaranżujesz w dowolnej przestrzeni. Kolekcja Berlin łączy awangardowy styl z odpowiedzią na potrzebę funkcjonalnych mebli. Nie musisz już decydować, czy bardziej zależy Ci na designersko urządzonym wnętrzu, czy na praktycznych rozwiązaniach, bo dzięki tym meblom zyskujesz obie te funkcje. Dodatkowo, każdy projekt został wykonany z rzemieślniczą precyzją. Naszym celem jest tworzenie pięknych mebli w oparciu o tradycyjne metody, lecz odpowiadające na współczesne potrzeby oraz trendy. Z przyjemnością przedstawiamy Ci kolekcję Berlin – niepowtarzalną i wyrazistą, a jednocześnie trwałą oraz wielofunkcyjną.

zobacz katalog kolekcji Berlin.

zobacz kolekcję Berlin

zobacz kolekcję Oslo.

Kolekcja Oslo. to proste połączenia, bazujące na cieple szlachetnego drewna z chłodem metalu. Każdy mebel charakteryzuje się specyficzną dla siebie formą oraz niebywałą dbałością o detal, która stała się już znakiem szczególnym marki. Zastosowanie niewidocznych połączeń między drewnem i metalem oraz brak ozdobników, pozwoliło stworzyć meble charakteryzujące się czystą formą i optycznie lekkim wyglądem.

zobacz katalog kolekcji Oslo.

zobacz kolekcję Oslo.