Meble w stylu skandynawskim

kolekcja Oslo

poznaj kolekcję Sewilla

Kolekcja Sewilla to przedsięwzięcie, którego głównym założeniem jest harmonijne połączenie designu z tradycyjną, rzemieślniczą pracą z drewnem. Zestawienia nowoczesnych form, odważnych linii, energetycznych kolorów oraz funkcjonalnych rozwiązań z klasycznym i ponadczasowym drewnem determinują wyznaczniki całej kolekcji. To świeże podejście do aranżacji wnętrz. Celem kolekcji Sewilla było pozostanie przy pragnieniu spełniania codziennych potrzeb, lecz w nieco inny, nowy sposób. W każdym projekcie prezentowanego tu mebla przeplata się odwaga z klasyką, design z rzemieślniczą pracą, funkcjonalność z dekoracyjnością – harmonia pomiędzy każdym z aspektów to przesłanie, które chcielibyśmy Ci zaoferować.

zobacz katalog kolekcji Sewilla

zobacz kolekcję Sewilla

poznaj kolekcję Berlin

Kolekcja Berlin to projekty, które wyróżniają się swoją oryginalnością oraz unikalnym designem. Naturalne drewno dębowe zostało połączone z giętym metalem tworząc formy o ciekawych kształtach. To zestawienie harmonijnie ze sobą współgra tworząc meble, które z łatwością zaaranżujesz w dowolnej przestrzeni. Kolekcja Berlin łączy awangardowy styl z odpowiedzią na potrzebę funkcjonalnych mebli. Nie musisz już decydować, czy bardziej zależy Ci na designersko urządzonym wnętrzu, czy na praktycznych rozwiązaniach, bo dzięki tym meblom zyskujesz obie te funkcje. Dodatkowo, każdy projekt został wykonany z rzemieślniczą precyzją. Naszym celem jest tworzenie pięknych mebli w oparciu o tradycyjne metody, lecz odpowiadające na współczesne potrzeby oraz trendy. Z przyjemnością przedstawiamy Ci kolekcję Berlin – niepowtarzalną i wyrazistą, a jednocześnie trwałą oraz wielofunkcyjną.

zobacz katalog kolekcji Berlin.

zobacz kolekcję Berlin

poznaj kolekcję Amsterdam.

Inspiracją dla naszej najnowszej kolekcji jest stolica Holandii. Amsterdam dla wielu kojarzy się z grą kolorów i taka jest też nasza kolekcja. Zaproponowane meble są idealne do niewielkich przestrzeni, a dzięki przemyślanej funkcjonalności mogą spełniać różne funkcje. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. „All in one” to motyw przewodni tej kolekcji. Proste linie i smukłe proporcje idealnie wpasują się w przestrzeń tworząc stylowe wnętrze. Nadal jesteśmy wierni naturalnym materiałom. Również w Amsterdamie znajdziesz mebel wykonany z dbałością o każdy detal, w bogatej kolorystyce.

zobacz katalog kolekcji Amsterdam.

zobacz kolekcję Amsterdam.