Meble w stylu skandynawskim

kolekcja Amsterdam

zobacz kolekcję Sewilla

Kolekcja Sewilla to przedsięwzięcie, którego głównym założeniem jest harmonijne połączenie designu z tradycyjną, rzemieślniczą pracą z drewnem. Zestawienia nowoczesnych form, odważnych linii, energetycznych kolorów oraz funkcjonalnych rozwiązań z klasycznym i ponadczasowym drewnem determinują wyznaczniki całej kolekcji. To świeże podejście do aranżacji wnętrz. Celem kolekcji Sewilla było pozostanie przy pragnieniu spełniania codziennych potrzeb, lecz w nieco inny, nowy sposób. W każdym projekcie prezentowanego tu mebla przeplata się odwaga z klasyką, design z rzemieślniczą pracą, funkcjonalność z dekoracyjnością – harmonia pomiędzy każdym z aspektów to przesłanie, które chcielibyśmy Ci zaoferować.

zobacz katalog kolekcji Sewilla

zobacz kolekcję Sewilla

zobacz kolekcję Berlin

Kolekcja Berlin to projekty, które wyróżniają się swoją oryginalnością oraz unikalnym designem. Naturalne drewno dębowe zostało połączone z giętym metalem tworząc formy o ciekawych kształtach. To zestawienie harmonijnie ze sobą współgra tworząc meble, które z łatwością zaaranżujesz w dowolnej przestrzeni. Kolekcja Berlin łączy awangardowy styl z odpowiedzią na potrzebę funkcjonalnych mebli. Nie musisz już decydować, czy bardziej zależy Ci na designersko urządzonym wnętrzu, czy na praktycznych rozwiązaniach, bo dzięki tym meblom zyskujesz obie te funkcje. Dodatkowo, każdy projekt został wykonany z rzemieślniczą precyzją. Naszym celem jest tworzenie pięknych mebli w oparciu o tradycyjne metody, lecz odpowiadające na współczesne potrzeby oraz trendy. Z przyjemnością przedstawiamy Ci kolekcję Berlin – niepowtarzalną i wyrazistą, a jednocześnie trwałą oraz wielofunkcyjną.

zobacz katalog kolekcji Berlin

zobacz kolekcję Berlin

zobacz kolekcję Oslo.

Kolekcja Oslo. to proste połączenia, bazujące na cieple szlachetnego drewna z chłodem metalu. Każdy mebel charakteryzuje się specyficzną dla siebie formą oraz niebywałą dbałością o detal, która stała się już znakiem szczególnym marki. Zastosowanie niewidocznych połączeń między drewnem i metalem oraz brak ozdobników, pozwoliło stworzyć meble charakteryzujące się czystą formą i optycznie lekkim wyglądem.

zobacz katalog kolekcji Oslo.

zobacz kolekcję Oslo.