Meble w stylu skandynawskim

kolekcja Berlin

zobacz kolekcję Sewilla

Kolekcja Sewilla to przedsięwzięcie, którego głównym założeniem jest harmonijne połączenie designu z tradycyjną, rzemieślniczą pracą z drewnem. Zestawienia nowoczesnych form, odważnych linii, energetycznych kolorów oraz funkcjonalnych rozwiązań z klasycznym i ponadczasowym drewnem determinują wyznaczniki całej kolekcji. To świeże podejście do aranżacji wnętrz. Celem kolekcji Sewilla było pozostanie przy pragnieniu spełniania codziennych potrzeb, lecz w nieco inny, nowy sposób. W każdym projekcie prezentowanego tu mebla przeplata się odwaga z klasyką, design z rzemieślniczą pracą, funkcjonalność z dekoracyjnością – harmonia pomiędzy każdym z aspektów to przesłanie, które chcielibyśmy Ci zaoferować.

zobacz katalog kolekcji Sewilla

zobacz kolekcję Sewilla

zobacz kolekcję Amsterdam.

Inspiracją dla naszej najnowszej kolekcji jest stolica Holandii. Amsterdam dla wielu kojarzy się z grą kolorów i taka jest też nasza kolekcja. Zaproponowane meble są idealne do niewielkich przestrzeni, a dzięki przemyślanej funkcjonalności mogą spełniać różne funkcje. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. „All in one” to motyw przewodni tej kolekcji. Proste linie i smukłe proporcje idealnie wpasują się w przestrzeń tworząc stylowe wnętrze. Nadal jesteśmy wierni naturalnym materiałom. Również w Amsterdamie znajdziesz mebel wykonany z dbałością o każdy detal, w bogatej kolorystyce.

zobacz katalog kolekcji Amsterdam.

zobacz kolekcję Amsterdam.

zobacz kolekcję Oslo.

Kolekcja Oslo. to proste połączenia, bazujące na cieple szlachetnego drewna z chłodem metalu. Każdy mebel charakteryzuje się specyficzną dla siebie formą oraz niebywałą dbałością o detal, która stała się już znakiem szczególnym marki. Zastosowanie niewidocznych połączeń między drewnem i metalem oraz brak ozdobników, pozwoliło stworzyć meble charakteryzujące się czystą formą i optycznie lekkim wyglądem.

zobacz katalog kolekcji Oslo.

zobacz kolekcję Oslo.