Konsola hal - nagroda must have 2022

Konsola hal - nagroda must have 2022

Must have 2022 dla konsoli hal. Kolejna nagroda dla borcas!

Mamy kolejny powód do dumy i tym razem nasza dębowa konsola hal została nagrodzona w plebiscycie must have 2022 podczas 16. edycji Łódź Design Festival! Must have 2022 to plebiscyt w ramach 16. festiwalu Łódź Design Festival, na którym wyróżnia się najlepsze produkty pochodzące od polskich projektantów oraz producentów. To prawdziwe perełki na rynku. Głównym celem plebiscytu jest promowanie lokalnego wzornictwa. Wystawę prezentującą wyróżnione w tym roku produkty można podziwiać w rotundzie Manufaktury w dniach 12-28.05.2022.

Tego typu wyróżnienie to dla nas ogromna radość, ale też motywacja do dalszego działania.

must have 2022

wyróżnieni nagrodą must have 2022

Prestiżowa odznaka dla borcas

Dębowa Konsola hal, która jest zaprojektowana przez Agatę Nowak, dostała wyróżnienie must have 2022. Od teraz możemy chwalić się znakiem tego prestiżowego plebiscytu, który scala największych ekspertów w dziedzinie designu. Cieszymy się, że nasz mebel jest doceniany przez architektów, przedstawicieli mediów oraz znawców wzornictwa. Jako marka borcas zawsze dbaliśmy o to, aby wyróżniać się wyjątkową jakością, rzemieślniczą pracą i niebanalnym wyglądem w minimalistycznym charakterze. Za to też doceniono nas na polskim rynku designu.

Kinga Smardz-Gawłowska

Kinga Smardz-Gawłowska, właścicielka borcas; Agata Nowak, projektantka konsoli hal

Kilka słów o wyjątkowej, dębowej konsoli hal

Cieszy się, że to akurat konsola hal została wyróżniona. Włożyliśmy wiele pracy, aby została stworzona z myślą o funkcjonalności, minimalizmie i dbałością o detale. Tym bardziej jesteśmy zadowoleni, że zauważyli to eksperci od designu.

dębowa konsola hal

konsola hal

W konsoli hal najważniejsza jest harmonia oraz wizualny ład, który można dzięki niej zyskać. Świetnie nadaje się do przedpokoju, ale nie tylko. Z pewnością każdy domownik znajdzie wiele możliwości aranżacji z tym dębowym meblem. Do dyspozycji są praktyczne drewniane półki, które dają kilka sposobów na przechowywanie przedmiotów codziennego użytku. Projekt Agaty Nowak jest wizualnie lekki i niebanalny. Konsola hal jest niesamowicie zgrabna, dlatego wpisuje się nawet w mikroskopijne wnętrza. Nie zapomnieliśmy też o wykończeniu każdego detalu z pełnym zaangażowaniem.

Więcej na temat tego mebla możesz przeczytać na naszej stronie internetowej.

Czytaj dalej

Nowoczesne meble drewniane
Zabawa, odpoczynek i nauka - Jak urządzić pokój dziecięcy