fbpx Skip to main content
grafika borcas - literki

Witaj w borcas - informacje o marce borcas i nie tylko

o borcas…

borcas to my – manufaktura, która tworzy meble z myślą o Tobie. Łączymy styl minimalistyczny z pełną troską o środowisko, wykorzystując materiały, które pochodzą od sprawdzonych lokalnych dostawców. Pracujemy na pełnych obrotach, aby zadbać o każdy szczegół mebli. Dzięki temu, jesteśmy pewni ich jakości oraz niezwykłego wyglądu. Inspiruje nas kultura i styl życia sześciu miast: Berlin, Oslo, Rzymu, Krakowa, Amsterdamu i Sztokholmu. To właśnie one przyczyniły się do powstania nazwy i marki borcas.

Pewnie zastanawiasz się, czym się wyróżniamy? Poczuciem estetyki. Unikatowym designem. Pełnym zaangażowaniem podczas pracy, aby stworzyć solidne meble. A co więcej – potrafimy dostosować je do Twoich potrzeb dzięki możliwości personalizacji i konfiguracji.

nasz zespół

Kinga Smardz-Gawłowska

Kinga Smardz-Gawłowska

(założycielka marki)

tel.: +48 503 897 064
e-mail: ks@borcas.eu

Daria2

Daria Matecka

(opiekunka zamówień)

tel.: +48 882 416 703
e-mail: zamowienia@borcas.eu

borcas_t_kazowski

Tomasz Kazowski

(dział e-commerce)

tel.: +48 881 092 846
e-mail: marketing@borcas.eu

gdzie znajdziesz
meble marki borcas?!

Stawiamy na rozwój naszej marki, dlatego cały czas poszukujemy nowych miejsc w Polsce oraz całej Europie, aby pokazać nasze meble klientom. To doskonała okazja dla nas i dla partnerów na podziwianie minimalistycznych mebli. Dysponujemy wszelkimi materiałami reklamowymi, a wszelkie szczegóły współpracy ustalamy indywidualnie. Nasze meble można podziwiać między innymi w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Berlinie, Dreźnie czy Atenach.

Kliknij TUTAJ i zobacz wszystkie dostępne lokalizacje.

nasi projektanci

Kinga Smardz-Gawłowska

Kinga Smardz-Gawłowska

„Moją inspiracją do tworzenia mebli są często podróże i to, co dzieje się dookoła. Podczas projektu kolekcji Oslo., zależało mi, aby powstała spójna wartość. Udało się stworzyć funkcjonalny mebel z lekką i prostą formą, bez zbędnych ozdobników. Kolekcja Amsterdam. zainspirowana została pełnymi kolorów okiennic wzdłuż kanałów otaczających stolicę Holandii.”

zdjęcie Marcin1

Marcin Gawłowski

„Podczas projektowania dla borcas kieruję się funkcjonalnością i aktualnie panującymi trendami. Proste rozwiązania są najlepsze. Doskonale to widać np. przy higrometrze z kolekcji Amsterdam. Tutaj panuje połączenie stylu minimalistycznego i trendów bycia eko oraz offline.”

Agata Nowak

Agata Nowak

„Jestem projektantką produktu, mebla i przestrzeni wystawienniczych. Swoje doświadczenie zdobywałam w Studio Rygalik i Studio Ganszyniec. Od początku działam również niezależnie. Moje projekty były pokazywane m.in. w Londynie, Paryżu, czy Mediolanie. Zegar Timewatch, który zaprojektowałam dla duńskiej firmy WOUD został wyróżniony nagrodą Must have. W pracy zwracam szczególną uwagę na potrzeby użytkowników i staram się odpowiadać na nie tworząc proste, przemyślane rozwiązania.”

wo_mierzwa portrait

Wojciech Mierzwa

 

“Komponowanie wnętrza za pomocą funkcjonalnych obiektów to przyjemność. Projektując półkę KANT szukaliśmy intuicyjnie prostego i konstrukcyjnie klarownego rozwiązania, dającego możliwość budowania kompozycji. Powstał produkt o linearnym charakterze i delikatny w odbiorze. To projekt z myślą o architektach opracowany specjalnie dla użytkownika.”

Wojciech Mierzwa jest polskim projektantem wzornictwa przemysłowego. Współpracuje z wieloma markami na płaszczyźnie projektowej i doradczej. Prezentował swoje prace na wystawach takich jak: London Design Festival, Helsinki Design Week, IMM Cologne, Warsaw Home czy ISH Frankfurt. Jest laureatem konkursu MUST HAVE.

instagram

Biurko vogel S białe - Renata Kaczoruk
Regał czarny na książki bakke
Biurko z szufladami vogel S
stolik spill i rama gate
Stolik kawowy spill

piszą o borcas:

Anna Dominik

Anna Dominik
scraperka.pl

Bubulinka - Magdalena Zaniewicz - borcas

Magdalena Zaniewicz
mojedwoje.pl

Conchita Home - Katarzyna Bobocińska - borcas

Katarzyna Bobocińska
conchitahome.pl

Magazyn czas na wnętrze

czas na Wnętrze

Magazyn F5

F5

Magazyn dobre wnętrze

dobre wnętrze

akceptuję, nie pokazuj więcej
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.