fbpx Skip to main content

o borcas…

borcas to my – manufaktura, która tworzy meble z myślą o Tobie. Łączymy styl minimalistyczny z pełną troską o środowisko, wykorzystując materiały, które pochodzą od sprawdzonych lokalnych dostawców. Pracujemy na pełnych obrotach, aby zadbać o każdy szczegół mebli. Dzięki temu, jesteśmy pewni ich jakości oraz niezwykłego wyglądu. Inspiruje nas kultura i styl życia sześciu miast: Barcelony, Oslo, Rzymu, Krakowa, Amsterdamu i Sztokholmu. To właśnie one przyczyniły się do powstania nazwy i marki borcas.

Pewnie zastanawiasz się, czym się wyróżniamy? Poczuciem estetyki. Unikatowym designem. Pełnym zaangażowaniem podczas pracy, aby stworzyć solidne meble. A co więcej – potrafimy dostosować je do Twoich potrzeb dzięki możliwości personalizacji i konfiguracji.

Wiesz, że kupując meble w sklepie internetowym borcas wspierasz działania prospołeczne? Na co dzień nasza planeta jest narażona na wiele zagrożeń. Jako marka borcas dbamy o środowisko każdego dnia, dlatego dajemy możliwość pomocy także Tobie. Ty kupujesz meble, my przekazujemy 1% kwoty zakupu na cele społeczne z myślą o ochronie środowiska.

nasz zespół

Kinga Smardz-Gawłowska

Milena Smardz

Damian Kokot

Mateusz Skupiński

gdzie nas
znajdziesz?!

Stawiamy na rozwój naszej marki, dlatego cały czas poszukujemy nowych miejsc w Polsce oraz całej Europie, aby pokazać nasze meble klientom. To doskonała okazja dla nas i dla partnerów na podziwianie minimalistycznych mebli. Dysponujemy wszelkimi materiałami reklamowymi, a wszelkie szczegóły współpracy ustalamy indywidualnie. Nasze meble można podziwiać między innymi w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Berlinie, Dreźnie czy Atenach.

Kliknij TUTAJ i zobacz wszystkie dostępne lokalizacje.

nasi projektanci

Kinga Smardz-Gawłowska

„Moją inspiracją do tworzenia mebli są często podróże i to, co dzieje się dookoła. Podczas projektu kolekcji Oslo., zależało mi, aby powstała spójna wartość. Udało się stworzyć funkcjonalny mebel z lekką i prostą formą, bez zbędnych ozdobników. Kolekcja Amsterdam. zainspirowana została pełnymi kolorów okiennic wzdłuż kanałów otaczających stolicę Holandii.”

Marcin Gawłowski

„Podczas projektowania dla borcas kieruję się funkcjonalnością i aktualnie panującymi trendami. Proste rozwiązania są najlepsze. Doskonale to widać np. przy higrometrze z kolekcji Amsterdam. Tutaj panuje połączenie stylu minimalistycznego i trendów bycia eko oraz offline.”

instagram

piszą o nas:

Anna Dominik

Anna Dominik
scraperka.pl

Magdalena Zaniewicz
mojedwoje.pl

Katarzyna Bobocińska
conchitahome.pl

czas na Wnętrze

F5

dobre wnętrze

akceptuję, nie pokazuj więcej
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
Facebook Messenger