Produkty z kolekcji Rise nagrodzone w plebiscycie must have 2024!

Produkty z kolekcji Rise nagrodzone w plebiscycie must have 2024!

Z dumą informujemy, że nasze produkty z kolekcji Rise otrzymały prestiżowe wyróżnienie must have 2024 podczas 18. edycji Łódź Design Festival. Plebiscyt must have, organizowany od 2011 roku, jest jedną z najważniejszych inicjatyw promujących polskie wzornictwo i produkty najwyższej jakości.

 

Nagroda ta to nie tylko znak jakości, ale także rekomendacja konsumencka, która podkreśla wyjątkowość i innowacyjność wyróżnionych produktów.

Jakie trendy dominują w rodzimym wzornictwie?

W 14-letniej historii plebiscytu wyróżniono blisko 1000 produktów. Dominują wśród nich meble (31,6%) oraz wyposażenie, takie jak oświetlenie i akcesoria (27,6%).

W ostatnim czasie widoczny jest powrót do rzemiosła, naturalnych surowców i lokalnych technik, jednak Polacy coraz częściej sięgają też po najnowsze technologie i eksperymentują z nowoczesnymi materiałami. Jakością polskie produkty nie odbiegają od najlepszych światowych wzorców, co można zobaczyć podczas wystawy must have 2024 w ramach Łódź Design Festival.

Kolekcja Rise - unikalne połączenie funkcjonalności i designu

Produkty z kolekcji Rise, takie jak biurko Rise i krzesło, wyróżniają się minimalistycznym wzornictwem, dbałością o detale oraz wysoką funkcjonalnością.

Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, każdy element kolekcji może być idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Produkty Rise zostały zaprojektowane z myślą o harmonii, estetyce oraz wygodzie użytkowania, co czyni je doskonałym wyborem zarówno do domów, jak i biur.

Dlaczego warto wybrać produkty Rise?

  • Minimalistyczny design: proste, eleganckie linie, które pasują do różnych aranżacji wnętrz.
  • Funkcjonalność: praktyczne rozwiązania, które ułatwiają codzienne użytkowanie.
  • Wysoka jakość: produkty wykonane z najlepszych materiałów, z dbałością o każdy detal.
  • Polskie wzornictwo: wspieranie lokalnych projektantów i producentów.

Co oznacza nagroda must have?

Must have to plebiscyt organizowany przez Łódź Design Festival, który wyróżnia najlepsze produkty zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Celem tej inicjatywy jest promowanie lokalnego wzornictwa oraz wspieranie polskiego sektora kreatywnego.

Nagroda must have jest nieodpłatnie nadawana przez grono ekspertów, w tym architektów, przedstawicieli mediów oraz znawców wzornictwa.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym klientom, partnerom oraz całemu zespołowi Borcas za ich wsparcie i zaangażowanie. To wyróżnienie jest dla nas ogromnym zaszczytem i motywacją do dalszej pracy nad tworzeniem wyjątkowych produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją Rise w naszym sklepie i odkrycia, dlaczego te produkty zdobyły uznanie w plebiscycie must have 2024!

Czytaj dalej

3 style wnętrzarskie, w których króluje drewno
Kolory natury we wnętrzach–jak dobrać paletę barw do stylu skandynawskiego?