Nagroda Dobry Wzór dla konsoli hal

Nagroda Dobry Wzór dla konsoli hal

Mamy kolejny powód do dumy, a jest nim otrzymanie wyjątkowej nagrody Dobry Wzór 2021 dla konsoli hal. Cieszymy się, że nasz wyjątkowy projekt został doceniony.

Konkurs Dobry Wzór 2021

Instytut Wzornictwa Przemysłowego to organizator najstarszego konkursu wzorniczego w Polsce. Od prawie 30 lat docenia wyjątkowe projekty, szczególnie te, które pojawiły się niedawno na rynku i są odpowiedzią na oczekiwania użytkowników. Nagradza też pracę, która jest połączeniem innowacyjności oraz dbałości o środowisko. Musimy przyznać, że borcas wpisuje się idealnie w ten nurt. W jury zasiadają prawdziwi esteci i specjaliści wzornictwa.

Nagroda dla konsoli hal

Konsola hal została zgłoszona do konkursu Dobry Wzór w kategorii dom – meble. Projekt Agaty Nowak z pewnością zasłużył na uwzględnienie go na liście finalistów. Jak się okazało, zostaliśmy laureatami nagrody, co ogromnie nas ucieszyło.

Dlaczego akurat konsola hal? To kwintesencja uporządkowanej przestrzeni, funkcjonalności, harmonii oraz estetyki. Projekt nawiązuje do kolekcji Berlin, w której nie brakuje powrotu do wzornictwa Bauhausu. To mebel, który znajdzie wiele zastosowań nie tylko w pomieszczeniach domowych. Daje wiele możliwości przechowywania, zarówno na dolnej, jak i górnej półce. Całość dopełniają prostej konstrukcji nogi, które lekko zaokrąglają się na dole. To sprawia, że konsola hal jest ergonomiczna i estetyczna.

konsola hal

konsola hal

konsola hal

Więcej o laureatach tegorocznej edycji konkursu Dobry Wzór 2021.

Czytaj dalej

Borcas łączy się z grupą Kolektywni!
Nowoczesne meble drewniane