Targi Warsaw Home 2016

Targi Warsaw Home 2016

Najnowsze trendy, perspektywy owocnych kolaboracji i fantastyczny design. Pierwsza edycja targów Warsaw Home już za nami, a razem z nią niespodziewanie ogromna ilość pozytywnego odbioru kolekcji Oslo z Waszej strony.

 

Targi Warsaw Home 2016 – wystawa marki borcas

Pierwsze spotkanie zawsze przynosi nutę obawy, tym bardziej że oczekiwania wobec borcas były niemałe. Przygotowując się do Warsaw Home głównym celem, który przyświecał całemu zespołowi była myśl, aby nie zawieść Was, miłośników i koneserów dobrego designu. Całkowicie pewni i w stu procentach zaangażowani w ideologię najwyższej jakości po najdrobniejszy detal, czekaliśmy na pierwszych odwiedzających. Z ogromną ciekawością przyglądaliśmy się jak wspaniale borcas zostaje odbierany przez kolejnych gości. Z uwagi na fakt, że to pierwszy taki event i realna prezentacja naszej marki szerszemu gronu odbiorców, wyróżnienie, jakim było znalezienie się w ścisłej dwudziestce produktów nominowanych do nagrody „Tygrysy Designu” cieszy podwójnie.

Nie da się ukryć, że to spotkania na żywo są tym niezastąpionym doświadczeniem, które zarówno Was, jak i nas ładują wielką dawką energii, dzięki której chcemy tworzyć coraz to więcej przepięknych mebli. Zobaczcie jak było w Warszawie!

 

Fotorelacja z targów Warsaw Home

 

Biurko elg jako nasz finalista w konkursie „Tygrysy Designu”.

Na sam koniec, dziękujemy za odwiedziny. Mamy nadzieję już niedługo znów zaprezentować Wam coś nowego, korzystając ze świeżej gamy zaczerpniętych inspiracji.

Nie odchodźcie za daleko i trzymajcie się ciepło w ten chłodny, listopadowy weekend!

Czytaj dalej

Rośliny doniczkowe do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym
Świąteczny ozdoby - inspiracje na Boże Narodzenie