fbpx Skip to main content
Zwroty i reklamacje w borcas

Zwroty i reklamacje zamówień

Jak rozpatrujemy reklamacje?

1. Dbamy o jakość naszych mebli i akcesoriów, dlatego zwracamy szczególną uwagę na to, aby dostarczyć Tobie produkty wolne od wad. W momencie kiedy zobaczysz, że produkty są uszkodzone w wyniku dostawy, spisz z kurierem protokół reklamacyjny (taką przesłanką będzie np. uszkodzone opakowanie). Jeżeli natomiast zauważysz usterkę w trakcie ich użytkowania, koniecznie poinformuj nas o tym. Razem rozwiążemy Twój problem.

2. Jeśli chcesz zgłosić reklamację, w pierwszej kolejności zwróć się do nas. Napisz do naszej koleżanki Darii na adres zamowienia@borcas.eu lub zadzwoń pod numer +48 882 416 703. Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na końcu tej podstrony. Opowiedz co się stało z produktem i dlaczego chcesz zgłosić reklamację. Daria prawdopodobnie poprosi Ciebie o podesłanie zdjęć z wadami produktu. W taki sposób będzie nam łatwiej rozwiązać powstały problem.

3. Odsyłasz do nas produkt? Pamiętaj o załączeniu karty gwarancyjnej, która dołączona jest do każdego produktu. Niezależnie od tego, czy został nabyty w naszym sklepie online, czy w showroomie.

4. Reklamację rozpatrujemy przez 14 dni kalendarzowych, analizując Twoje zgłoszenie.

5. Każdy produkt ma aż 24-miesięczną gwarancję, a szczegóły opisane są w karcie gwarancyjnej dołączonej do zamówienia.

Jak skorzystać z prawa odstąpienia od umowy?

1. Możesz skorzystać z prawa zwrotu produktu w ciągu 14 dni od daty zakupu w sklepie internetowym www.borcas.eu bez podawania przyczyny i ponoszenia kosztów (z wyjątkiem tych określonych w § 7 ustęp 4, 5 i 8 Regulaminu.) zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827).

2. Szczegóły informacji o terminie rozpatrzenia odstąpienia od umowy oraz wszelkich kosztów związanych ze zwrotem produktów ponoszonych przez klienta, znajdują się w załączniku nr 1 dołączonego do regulaminu sklepu.

3. Pamiętaj, że jeśli mebel wykonany jest według Twojego zamówienia, czyli ma elementy personalizacji, zgodnie z odniesieniem do umów wymienionych w art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827.) nie może zostać zwrócony w myśl prawa odstąpienia od umowy.

Skontaktuj się z nami

W przypadku zaistniałego problemu skorzystaj z formularza kontaktowego lub też wybierz inną metodę kontaktu z nami:

 +48 503 897 064

zamowienia@borcas.eu

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

akceptuję, nie pokazuj więcej
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.