Nowość w ofercie borcas – biurko flow

Połączyliśmy rzemieślniczą pracę, zamiłowanie do minimalizmu, a także funkcjonalność, tworząc wyjątkowe biurko flow. Nowość w naszej ofercie pojawiła się z prostej przyczyny. To odpowiedź na realne potrzeby naszych klientów, którzy cenią praktyczne rozwiązania w swoich wnętrzach. Czym kierowaliśmy się podczas tworzenia biurka flow ? Kto jest odpowiedzialny za projekt?

Za projekt biurka flow odpowiedzialny jest Marcin Gawłowski, dla którego potrzeby domowników są najważniejsze. Doskonale wpisuje się to w ideę minimalizmu. Biurko flow możesz ustawić nawet w wąskim pokoju, bo nie zajmuje wiele miejsca. To dodatkowe miejsce do pracy i doskonała przestrzeń podtrzymująca atmosferę koncentracji i spokoju. Mebel w całości wykonany z dębowego drewna odnajdzie się idealnie w salonie albo w sypialni. Wygląd biurka jest nowoczesny i designerski, dlatego urozmaici Twoje wnętrze.. W dodatku do wyboru są 3 warianty korpusu: czarny mat, biały mat oraz BLK 3.0.

Połączenie naturalnych materiałów i minimalistycznej formy przekłada się na ponadczasowy mebel.

Sam projektant, Marcin Gawłowski, mówi o biurku flow:

“Z założenia biurko flow ma harmonizować z przestrzenią, gdy go używasz, nic nie powinno odciągać Twojej uwagi. Matowe, gładkie wykończenie,  zaokrąglone krawędzie, ciche szuflady, wszystko po to by zapewnić nam spokój i atmosferę skupienia. Po pracy łatwo je uporządkować w pojemnych szufladach pojawiające się w trakcie pracy.”

To co wyróżnia biurko flow to wrażenie lewitacji blatu.

Flow występuje w kilku kolorach, w tym, w głęboko czarnym, znanym jako BLK3.0 by Stuart Semple. Jest to jeden z najczarniejszych kolorów świata.  Oddzielenie blatu i nóg kolorem BLK3.0 to zdecydowanie niecodzienny widok, pobudzający umysł do twórczej pracy.

Biurko flow to jedna z propozycji naszych minimalistycznych mebli, które mają wypełniać pustą przestrzeń i być funkcjonalne. Taka idea towarzyszy nam od 2015 roku, kiedy to nasza manufaktura zaczęła prężnie działać w branży designu i wnętrz, a co za tym idzie – otrzymywać wiele wyróżnień i nagród.

wymiary:

wysokość: 780 mm
szerokość: 1000 mm
głębokość: 500 mm
waga: 25 kg

materiał:

blat i fronty szuflad: dąb naturalny, gr. 19 mm, olej półmat
nogi i korpus szuflad: lity dąb
szuflady: lity dąb gr. 15 mm
kolor korpusu: biały/czarny/pełna czerń BLK 3.0

Dla prasy:

W poniższym folderze umieszczamy wszystkie materiały związane z naszym nowym produktem dla Państwa użytku. Zdjęcia są w wysokiej rozdzielczości. W tytule zdjęcia znajduje się nazwa prezentowanego mebla. Zachęcamy do wykorzystywania i publikacji naszych materiałów. Będziemy ogromnie wdzięczni za informację, że planujecie Państwo opublikować naszych materiałów.

Pobierz materiały promocyjne biurka flow

Masz pytania?
skontaktuj się z nami!

tel.: +48 882 416 703

e-mail: marketing@borcas.pl