Biurko drewniane vogel z szufladami w nowych kolorach

Zupełnie nowa odsłona tradycyjnego biurka vogel!

Cały czas słuchamy naszych klientów, projektujemy i szukamy designerskich rozwiązań na organizację Twojego wnętrza. Właśnie dlatego stworzyliśmy totalnie nową odsłonę biurka vogel, które na pewno jest Ci już znane. Tym razem przedstawiamy Ci atrakcyjne, zielone nogi w połączeniu z eleganckim drewnianym blatem w kolorze czarnym. Takie wykończenie czeka już na Ciebie w naszym sklepie borcas!

Ta wersja biurka vogel to prawdziwa perełka w naszej ofercie i jesteśmy pewni, że przypadnie Ci do gustu. Sama konstrukcja pozostaje taka sama, bo dobrze wiemy, że spełnia oczekiwania co do funkcjonalności oraz wysokich walorów estetycznych. Nowy odcień wprowadza jeszcze więcej stylu i piękna, zamkniętego w minimalistycznej formie.

To jeszcze nie wszystko!

W naszej ofercie pojawiły się także takie kombinacje jak:

dąb bielony – przecierany, z pojedynczą warstwą bejcy lub z podwójną warstwą bejcy, nogi w subtelnym, burgundowym odcieniu, blat i nogi w kolorze głębokiej czerni.

Odwiedź nasz sklep oraz media społecznościowe i bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie!

Także i Wy możecie mieć personalizowane biurko drewniane, o czym przeczytacie klikając TUTAJ. Może macie zupełnie nową wizję na nasze biurko vogel? Skontaktujcie się z nami, pisząc na adres info@borcas.eu lub telefonicznie +48 503 897 064.

Nowe kolorystyczne warianty wykończeń nóg i koropusów
dla biurek vogel

F120 burgundowa farba mat (RAL 3005)

F115 zielona farba mat
(RAL 6005)

7/1 dąb bielony przecierany

7/2 dąb bielony podwójna warstwa bejcy

7/3 dąb bielony jedna warstwa bejcy

9 dąb czarny

Zamów biurko vogel S w nowych kolorze klikając TUTAJ!!!