fbpx Skip to main content
Biurko dziecięce vogel w kolorze szarym

Biurko drewniane vogel z szufladami w pastelowych kolorach

Biurko vogel w zupełnie nowej odsłonie

Wraz z nadejściem nowego roku i my mamy dla Was nowości. Znacie już nasze biurko vogel S, prawda? Teraz biurko drewniane będzie miało zupełnie nowe kolory, dzięki którym zyska nowy charakter. Z pewnością dopasujesz je do swojego wnętrza. Od teraz nowe kolory dostępne są zarówno do tradycyjnego biurka drewnianego z szufladami, jak i z nadstawką. Kolory nie są jednak przypadkowe. Wspólnie z Magdą Zaniewicz, znaną jako “Bubulinka” z bloga Moje Dwoje przeprowadziliśmy głosowanie na jej profilu Facebookowym. Dzięki temu, to właśnie czytelnicy wybrali 3 z 4 nowych kolorów, które od stycznia trafiają do naszego e-wzornika. Do głosowania na nową odsłonę biurka drewnianego przygotowaliśmy specjalne bukowe klocki, które posłużyły jako wzornik. To była świetna zabawa! Więcej o historii biurka dla dzieci dowiecie się, klikając TUTAJ.

Głosowanie na profilu Magdy nie jest przypadkowe. Podczas urządzania pokoju swojego syna Tomka to właśnie ona wybrała białe biurko vogel M z kolekcji Amsterdam. Teraz jej wnętrze wymagało kolejnego biurka z szufladą, tym razem dla swojej córki. Natalka wymarzyła sobie biurko vogel S o błękitnym kolorze nóg i korpusu. Prawda, że kreatywnie? Dla nas takie zadanie to prawdziwa przyjemność. Przecież biurko dla dzieci ma być nie tylko funkcjonalne. Każdego dnia powinno cieszyć oko maluchów, jak i ich rodziców.

Także i Wy możecie mieć personalizowane biurko drewniane, o czym przeczytacie klikając TUTAJ. Może macie zupełnie nową wizję na nasze biurko vogel? Skontaktujcie się z nami, pisząc na adres info@borcas.eu lub telefonicznie +48 503 897 064.

klocki borcas

Nowe kolorystyczne warianty wykończeń nóg i koropusów
dla biurka vogel S

F117 błękitna farba mat
(RAL 5024)

F118 miętowa farba mat
(RAL 6021)

F119 szara farba mat
(RAL 7038)

biurko vogel S bez nadstawki

biurko drewniane vogel S błękitne w stylu skandynawskim
biurko w stylu skandynawskim vogel S miętowe
biurko drewniane vogel S szare

biurko vogel S z nadstawką

biurko drewniane vogel S błękitne w stylu skandynawskim
biurko w stylu skandynawskim vogel S miętowe z nadstawką
biurko drewniane vogel S szare z nadstawką

Zamów biurko vogel S w nowych kolorze klikając TUTAJ!!!

drewniane biurko z nadstawką
biurko drewniane vogel S błękitne z nadstawką
drewniane biurko z nadstawką
biurko drewniane z szufladami

akceptuję, nie pokazuj więcej
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.