fbpx Skip to main content
Must Have 2017

Nagrody i wyróżnienia dla marki borcas

top design award 2017
dla biurka elg

Pierwszym sukcesem było dla nas wyróżnienie w międzynarodowym konkursie TOP DESIGN Award. Za nowoczesne wzornictwo i wyjątkową jakość produktu w kategorii biuro nagrodzone zostało biurko elg z kolekcji Oslo. Niezmiernie cieszy nas to, że wybitni specjaliści w dziedzinie designu dostrzegli innowacyjność właśnie w naszym produkcie. Biurko elg od 2017 roku jest wyróżnione znakiem TOP DESIGN Award, co potwierdza jego wyjątkowy wzór i solidne wykończenie. Oceń samemu wyróżnione biurko.

Top Design Award 2017

must have 2017
dla biurka skog

Jesteśmy dumni kiedy, nie tylko nasi klienci doceniają wyjątkowość produktów. Marka borcas została nagrodzona Must Have podczas festiwalu Łódź Design Festival (ŁDF) za biurko skog z kolekcji Oslo. Wyróżnienie ma dla nas ogromne znaczenie, ze względu na skalę festiwalu, który powstał w 2007 roku skupiając się na przeglądzie osiągnięć polskiego wzornictwa. Dziś nagroda Must Have potrafi wyłonić prawdziwe perełki wśród polskich wdrożeń użytkowych. Zobacz biurko skog, które zostało nagrodzone tak wyjątkowym wyróżnieniem.

must have - łódz design festival

top design award 2018
dla biurka vogel

W 2018 roku podczas międzynarodowego konkursu TOP DESIGN Award nagrodzone zostało biurko vogel z kolekcji Amsterdam. Od tamtej pory mamy pewność, że styl minimalistyczny idzie w parze z pełną funkcjonalnością, co zostało zauważone przez specjalistów w dziedzinie designu. Wyróżnienie biurka znakiem TOP DESIGN Award to dla nas ogromny zaszczyt i radość. Motywuje nas to do dalszego działania, aby rozwijać markę borcas. Nie czekaj i poznaj samemu nagrodzone biurko!

Top Design Award 2018

akceptuję, nie pokazuj więcej
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.