fbpx Skip to main content

Jak zamówić meble w borcas? Zakupy w czasie pandemii

4.8/5 - (5 votes)

biurko bielone vogel s z litego drewna debowego oraz bukowego

Jak zamówić meble w borcas? Zakupy w czasie pandemii

Zdrowie i bezpieczeństwo w ostatnich tygodniach nabiera nowego znaczenia. Trwająca pandemia wpływa na działania wielu branż, także chcąc nie chcąc, dotyka także naszą markę borcas. Sprawdź, jakie czynności podejmujemy, aby chronić naszych pracowników, a także jak wygląda proces zamówienia.

 

Zakupy w sklepie borcas – wyłącznie online

W związku z podjęciem trudnych, lecz niezbędnych działań w celu ograniczenia bezpośrednich kontaktów do minimum, zachęcamy do zakupów online w naszym sklepie. Showroomy, w których do tej pory mogliście zobaczyć nasze produkty zostały zamknięte. Jednocześnie informujemy, że przyjmujemy zlecenia i dostarczamy je według planu. Wysyłamy meble na terenie całej Unii Europejskiej z wyjątkiem Włoch. Pracujemy bez zmian, jednak zachowujemy wszelką ostrożność oraz dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników.

Darmowa dostawa

 

Możliwości w naszym sklepie

Nie musicie rezygnować z urządzania swojego biura, mieszkania czy domu. Jeśli zawsze marzyliście o designerskim kąciku do pracy czy relaksu, nadal możecie zamawiać biurka dębowe, szafki czy regały, a także korzystać z personalizacji naszych produktów. A może zastanawialiście się nad tym, jak zorganizować domowe biuro? Teraz jest idealny czas na realizację takich celów! Zachęcamy do pozostania w domu oraz w miarę możliwości – pracy zdalnej. Jako producent mebli możemy zapewnić, że dostawa odbędzie się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

biurko drewniane vogel S błękitne z nadstawką

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Chętnie pomożemy w wyborze mebli drewnianych, ich personalizacji czy rezygnacji z zamówienia. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia szczegółów. Przypominamy o 14 dniach, w których można zrezygnować z zamówienia bez obaw.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *