fbpx Skip to main content
Biurko w stylu skandynawskim skog

Meble do biura urządzonego w domu – home office

5/5 - (1 vote)

Za nami połowa wakacji. Pogoda w Trójmieście baaardzo różna, ze zdecydowaną przewagą słońca. Wysokie temperatury nie sprzyjają skupieniu w pracy, ale jak ją sobie umilić? Po ostatnim poście na temat przestrzeni do pracy w biurze, przechodzimy do skali mikro – domowego gabinetu.

Jak urządzić biuro w domu – home office

Jak wspominałam ostatnio, najlepiej pracuje mi się w ciszy. Stonowana kolorystyka, naturalne materiały oraz ograniczenie ich zróżnicowania do minimum sprawiają, że nie rozpraszam się i lepiej koncentruję. Takim sprawdzonym połączeniem jest bez wątpienia drewno, biel i beton. To zestaw uniwersalny, sprawdzony, a przede wszystkim ponadczasowy. Dodatkowo zieleń, która działa odprężająco, kojąco.

70K_8056-A

70K_8138-A

Meble do biura w domu – jak je wybierać?

Podstawą dobrego miejsca pracy jest przede wszystkim wygodne biurko i krzesło. Jeśli chodzi o pierwsze, to postawiłam na firmę Borcas. Oferta sklepu jest cudowna! Biurko, które wybrałam, jest bardzo naturalne, delikatne, ale przede wszystkim solidnie wykonane. Jest bardzo uniwersalne i pasuje do większości pomieszczeń. Wg mnie pięknie prezentuje się na tle betonu!

70K_8148

70K_8162-A

Regał do biura w domu

Do tego modelu sklep oferuje ciekawy regał. Stalowa konstrukcja o ciekawym kształcie i wypełniona drewnianymi półkami jest bardzo scandi. Pasuje idealnie nie tylko do gabinetu czy pokoju dziecka, ale również do pokoju dziennego.

70K_8168-A

70K_8186-A

Źródło: http://www.makehomeeasier.pl/mood-boards/home-office/

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *