fbpx Skip to main content
Pakowanie i wysyłka zamówienia borcas

Dbamy o każda przesyłkę

Każde zamówienie jest dla nas wyjątkowe, dlatego zwracamy uwagę na wszystkie detale przy dostarczaniu zamówień ze sklepu online. Dbamy o realizację Twojego zamówienia, aby dotarło do Ciebie szybko i w bezpieczny sposób. Jeśli masz jakąś wątpliwość, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozwiązujemy każdy problem od ręki.

Pakowanie i wysyłka zamówienia borcas

Dostawa mebli marki borcas

8 najważniejszych informacji o dostawie zamówień

(1) Nasze towary dostarczamy wyłącznie do krajów na terenie Unii Europejskiej

(2) Dostawa zawsze jest gratis dla naszych klientów. Oznacza to, że nie doliczamy do Twojego zamówienia kwoty za transport.

(3) Zabezpieczamy przesyłki i pakujemy je w bezpieczny sposób, dlatego chronimy zamówione produkty przed wstrząsami, uderzeniami czy wilgocią. Dzięki temu masz pewność, że meble dotrą do Ciebie bez uszczerbków. Jeszcze większe bezpieczeństwo zapewnia wysyłanie mebli na palecie, a drobnych akcesoriów poprzez przesyłkę kurierską.

(4) Zawsze sprawdzamy zamówienie przed wysłaniem pod kątem wykonania. W razie kłopotów, skontaktuj się z nami, a my rozwiążemy każdy problem.

(5) W momencie, kiedy zamówienie jest już gotowe do wysyłki, kontaktujemy się z każdym klientem, aby dostosować termin odbioru przesyłki.
Dzięki temu, dokładnie wiesz, w którym dniu odwiedzi Cię kurier.

(6) Transport realizujemy za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich, dlatego mamy pewność, że produkty dotrą do Ciebie w bezpieczny sposób. Współpracujemy z firmą DB Schenker, UPS oraz DPD Polska.

(7) Zawsze sprawdzaj otrzymaną przesyłkę w obecności kuriera. Jeśli powstały jakieś uszkodzenia, niezwłocznie spisz protokół reklamacyjny.
Jeżeli, to nie wystarczy. Skontaktuj się z nami. Pomożemy!

(8) Większość mebli z naszej oferty nie wymaga montażu we własnym zakresie. W przypadku biurka vogel wystarczy tylko przykręcić nogi.
Bez obaw, w zestawie znajdują się niezbędne narzędzia oraz instrukcja, dzięki którym poradzisz sobie z tym z łatwością.

akceptuję, nie pokazuj więcej
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.