fbpx Skip to main content
Pakowanie i wysyłka zamówienia borcas

Dbamy o każda przesyłkę

Każde zamówienie jest dla nas wyjątkowe, dlatego zwracamy uwagę na wszystkie detale przy dostarczaniu zamówień ze sklepu online. Dbamy o realizację Twojego zamówienia, aby dotarło do Ciebie szybko i w bezpieczny sposób. Jeśli masz jakąś wątpliwość, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozwiązujemy każdy problem od ręki.

Pakowanie i wysyłka zamówienia borcas

Dostawa mebli marki borcas

8 najważniejszych informacji o dostawie zamówień

(1) Nasze towary dostarczamy wyłącznie do krajów na terenie Unii Europejskiej

(2) Dostawa jest u nas darmowa na terenie Polski, ale nie obejmuje wniesienia. Możesz domówić opcję wniesienia mebli przez naszego przewoźnika – by ustalić szczegóły skontaktuj się z nami.

(3) Zabezpieczamy przesyłki i pakujemy je w bezpieczny sposób, dlatego chronimy zamówione produkty przed wstrząsami, uderzeniami czy wilgocią. Dzięki temu masz pewność, że meble dotrą do Ciebie bez uszczerbków. Jeszcze większe bezpieczeństwo zapewnia wysyłanie mebli na palecie, a drobnych akcesoriów poprzez przesyłkę kurierską.

(4) Zawsze sprawdzamy zamówienie przed wysłaniem pod kątem wykonania. W razie kłopotów, skontaktuj się z nami, a my rozwiążemy każdy problem.

(5) W momencie, kiedy zamówienie jest już gotowe do wysyłki, kontaktujemy się z każdym klientem, aby dostosować termin odbioru przesyłki.
Dzięki temu, dokładnie wiesz, w którym dniu odwiedzi Cię kurier.

(6) Transport realizujemy za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich, dlatego mamy pewność, że produkty dotrą do Ciebie w bezpieczny sposób. Współpracujemy z firmą DB Schenker, UPS oraz DPD Polska.

(7) Zawsze sprawdzaj otrzymaną przesyłkę w obecności kuriera. Jeśli powstały jakieś uszkodzenia, niezwłocznie spisz protokół reklamacyjny.
Jeżeli, to nie wystarczy. Skontaktuj się z nami. Pomożemy!

(8) Większość mebli z naszej oferty nie wymaga montażu we własnym zakresie. W przypadku biurka vogel wystarczy tylko przykręcić nogi.
Bez obaw, w zestawie znajdują się niezbędne narzędzia oraz instrukcja, dzięki którym poradzisz sobie z tym z łatwością.