fbpx Skip to main content
Higrometr z wygrawerowanym serduszkiem

Twój uśmiech jest
dla nas najważniejszy

 

W borcas Twój uśmiech jest dla nas najważniejszy. Właśnie dlatego, realizując zamówienie, myślimy o spełnianiu Twoich marzeń. Wzorowo wykonujemy swoje zadania od momentu projektowania mebli, przez ich produkcję po dostarczenie ich Tobie w bezpieczny sposób.

Masz pytania? Napisz do Darii, wyślij wiadomość na: zamowienia@borcas.eu lub zadzwoń pod numer +48 882 416 703. Czekamy na Twój kontakt!

Drewniana szafka trygge

Meble marki borcas - strefa klienta - dowiedz się więcej

konfiguracja mebli

 

W borcas to Ty decydujesz jak mają wyglądać Twoje wymarzone meble. Skorzystaj z naszej bogatej oferty wariantów wykończeń i skonfiguruj je w taki sposób, aby spełniały Twoje oczekiwania i pasowały do Twojego wnętrza. Do dyspozycji masz e-wzornik, w którym znajdziesz wszystkie możliwe warianty litego drewna, fornirów, lakierów do poszczególnych elementów stalowych czy farb do drewna. Jeśli masz swój pomysł na wykończenie mebli, odezwij się do nas. Wspólnie postaramy się spełnić Twoją wizję!

Warianty wykończeń mebli borcas
Katalog marki borcas

obsługa klienta

 

Jeśli masz jakieś wątpliwości, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i doświadczenie. Podpowiemy Tobie jak dobrać odpowiedni wariant wykończenia mebli do Twojego wnętrza, a także jak o nie dbać w warunkach domowych. Przy produktach przeznaczonych do samodzielnego złożenia dołączamy instrukcję montażu, dzięki której w jasny sposób opisujemy i pokazujemy każdy krok. Każde zamówienie zawiera kartę z charakterystyką produktu, a także informacje o czyszczeniu i konserwacji mebli. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

czas realizacji

 

Realizujemy zamówienia, spełniając Twoją wizję co do wykończenia mebli. Jest to powód, przez który czas realizacji wynosi najczęściej od 4 do 6 tygodni. Przez ten okres, składamy zamówienia u naszych dostawców na materiały, a następnie w pracowni wykonujemy rzemieślniczą pracę, dbając o każdy detal. W efekcie Ty dostajesz wyjątkowy wyrób. Wszystkie pozycje z kolekcji Amsterdam. dostępne są praktycznie od ręki lub w przeciągu kilkunastu dni. Najpopularniejsze z nich, np. biurko vogel przechowujemy w bezpieczny sposób w naszym magazynie, dzięki temu nie musisz na nie długo czekać. Zależy Tobie na jak najszybszym dostarczeniu mebli? Skontaktuj się z nami, zobaczymy co da się zrobić!

Lite drewno - ręce człowieka
Karton od stolika spill

gwarancja bezpieczeństwa

 

Dbamy o to, aby każdy zamówiony mebel został dostarczony Tobie w bezpieczny sposób. Realizujemy zamówienia, korzystając ze specjalnie zaprojektowanych kartonów i zabezpieczeń, które chronią przed wstrząsami czy wilgocią. Często korzystamy z palet euro, które dodatkowo zabezpieczają przesyłkę. W dodatku, nie tylko przewozimy meble, ale także wnosimy je na wskazane przez Ciebie piętro. Żadna wysokość nie jest nam straszna! W razie problemów podczas transportu, jak najszybciej je rozwiązujemy, a wszystkie meble objęte są 24-miesięczną gwarancją. Kartę gwarancyjną i niezbędne informacje znajdziesz przy zamówieniu. Przy zamówieniach produktów seryjnych w sklepie online przysługuje Ci prawo do 14-dniowego okresu odstąpienia od umowy zakupu.

 • meble powinny być oddalone minimum 1 metr od źródła ciepła, np. kominka czy kaloryfera;
 • drewno nie może być bezpośrednio narażone na promieniowanie słoneczne;
 • zanim ustawisz meble drewniane, konieczne jest wypoziomowanie;
 • drewno nie nadaje się do pomieszczeń, w których temperatura jest niższa niż 15 stopni Celsjusza i wyższa niż 40 stopni Celsjusza;
 • zadbaj o odpowiednią wilgotność powietrza;
 • na bieżąco czyść powierzchnię drewnianą np. usuwaj od razu plamy;
 • nie czyść mebli drewnianych wodą;
 • usuwaj na bieżąco wszelkie zabrudzenia;
 • nie stawiaj gorących rzeczy bezpośrednio na drewniany blat;
 • używaj podkładek pod myszkę, komputer itp.
 • na powierzchnię olejowaną 4 razy do roku nanieś cienką warstwę oleju do drewna, zgodnie z układem słojów,

Najczęściej zadawane pytania

Z jakich materiałów wykonywane są meble marki borcas?

Wszystkie meble wykonywane są w 100% z naturalnych i ekologicznych materiałów, co potwierdzają certyfikaty od naszych dostawców. Przy produkcji mebli wykorzystujemy głównie materiały pochodzenia drzewnego, ale stabilniejsze konstrukcje, jak np. ramiona regałów stworzone są z pełnych prętów stalowych. Część dostępnych materiałów możesz zobaczyć w naszym e-wzorniku.

Czy można zaproponować swój wariant wykończeń mebli?

Oczywiście, że tak. Możesz wybrać kolor farby, lakieru, a nawet rodzaj drewna. Jeśli masz pomysł na wykończenie konkretnego mebla, a nie widzisz go w ofercie, skontaktuj się z nami.

Gdzie mogę zobaczyć Wasze meble?

Zobacz wszystkie dostępne lokalizacje, w których znajdują się meble marki borcas. Dzięki naszym partnerskim showroomom, możesz dotknąć i zobaczyć meble borcas na żywo. Kliknij TUTAJ i odkryj wszystkie lokalizacje.

Czy można poprosić o podesłanie próbek danego materiału?

Pewnie, że tak! Skontaktuj się z nami, a my wyślemy Tobie próbki materiałów, np. kawałek drewna lub fornir. Dzięki temu, łatwiej dobierzesz wariant wykończeń mebla, który idealnie będzie pasować do Twojego wnętrza.

Czy meble są przeznaczone do samodzielnego montażu?

Niektóre meble wymagają samodzielnego montażu. Do zamówienia dołączamy bardzo precyzyjne instrukcje i niekiedy niezbędne narzędzia, dzięki czemu jest to proste i przyjemne. Większość mebli borcas można użytkować już po wyjęciu z kartonu.

Czy Państwa komody i kontenerki są stabilne?

Do wspomnianych mebli dołączamy wszystkie niezbędne informacje na temat ich prawidłowego ustawienia. Dołączamy także specjalne elementy do kotwiczenia, które gwarantują bezpieczeństwo. Dzięki odpowiedniemu mechanizmowi, mebel zakotwiczony bezpośrednio do ściany jest stabilny i bezpieczny, szczególnie w przypadku posiadania dzieci.