fbpx Skip to main content

Borcas łączy się z grupą Kolektywni!

5/5 - (1 vote)

Z dumą możemy pochwalić się, że jesteśmy jedną z marek, która należy do grupy Kolektywni. Wspólnie wspieramy wyjątkowe projekty mebli, wysoką jakość i niebanalne wzornictwo. Cieszymy się, że to kolejny krok do promowania polskiego rzemiosła.

Dlaczego akurat grupa Kolektywni?

Design niejedno ma imię. Właśnie dlatego wraz z innymi polskimi markami przyłączyliśmy się do grupy Kolektywni. Łączy nas to, co dla nas najważniejsze, czyli szacunek do ludzkiej rzemieślniczej pracy i dbałość o środowisko. Wspólnie promujemy też projekty, które są niebanalne oraz dopracowane w każdym milimetrze. Tworzymy meble, które nie są produkowane na masową skalę, za to z wielkim szacunkiem do lokalnych surowców i pracy ludzkich rąk. Choć z pozoru możemy być postrzegani jako konkurencja, łączy nas pasja, sposób produkcji oraz miłość do polskiego rzemiosła. Właśnie dlatego wolimy połączyć swoje siły, promując niewielkie firmy w naszym kraju.

Grupa Kolektywni to dla nas kolejny ważny krok w rozwoju. Wraz z innymi polskimi markami takimi jak Loft Decora, Miloni, Nobonobo i Swallow’s Tail będziemy wspólnie wymieniać się doświadczeniami oraz inspiracjami. To dla nas duży zaszczyt, a także szansa na rozwój. Zdajemy sobie też sprawę, że oprócz nas, jest wiele firm, które zakładają tworzenie własnych i unikatowych produktów, które mają służyć przez wiele kolejnych pokoleń. Z takim założeniem będziemy dalej rozwijać grupę Kolektywni.

Rozpoczęcie działalności i uroczysta kolacja

Działalność grupy Kolektywni rozpoczęła się oficjalnie w październiku 2021 roku. Została przypieczętowana uroczystą kolacją organizowaną przez OKK! PR w restauracji Opasły Tom. Wraz z twórcami polskich marek, mogliśmy wzajemnie się wspierać, wymieniać doświadczeniami oraz opowiadać o planach. Na miejscu zjawili się także dziennikarze oraz redaktorzy wnętrzarskich czasopism oraz portali internetowych. Ten dzień to początek rozpowszechniania naszych działań, których nie możemy się doczekać.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: https://kolektywni.org/

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *