fbpx Skip to main content

biurka

biurko drewniane białe vogel S z szufladami

biurko vogel S

1,245.00 zł – 1,645.00 zł
biurko drewniane vogel M białe

biurko vogel M

1,945.00 zł – 2,045.00 zł
biurko skog w stylu minimalistycznym

biurko skog

1,795.00 zł – 2,195.00 zł
biurko w stylu minimalistycznym elg

biurko elg

2,095.00 zł – 2,495.00 zł
biurko fjord

biurko fjord

1,995.00 zł – 2,395.00 zł

nasze kolekcje

kolekcja Amsterdam.

Inspiracją dla naszej najnowszej kolekcji jest stolica Holandii. Amsterdam dla wielu kojarzy się z grą kolorów i taka jest też nasza kolekcja. Zaproponowane meble są idealne do niewielkich przestrzeni, a dzięki przemyślanej funkcjonalności mogą spełniać różne funkcje. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. „All in one” to motyw przewodni tej kolekcji. Proste linie i smukłe proporcje idealnie wpasują się w przestrzeń tworząc stylowe wnętrze. Nadal jesteśmy wierni naturalnym materiałom. Również w Amsterdamie znajdziesz mebel wykonany z dbałością o każdy detal, w bogatej kolorystyce.

krajobraz Amsterdam
krajobraz Oslo

kolekcja Oslo.

Kolekcja Oslo. to proste połączenia, bazujące na cieple szlachetnego drewna z chłodem metalu. Każdy mebel charakteryzuje się specyficzną dla siebie formą oraz niebywałą dbałością o detal, która stała się już znakiem szczególnym marki. Zastosowanie niewidocznych połączeń między drewnem i metalem oraz brak ozdobników, pozwoliło stworzyć meble charakteryzujące się czystą formą i optycznie lekkim wyglądem.

akceptuję, nie pokazuj więcej
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
Facebook Messenger